Jaką poduszkę wybrać?
Jaką poduszkę wybrać?

Codziennie dostaje pytanie jaka poduszkę wybrać?

Płaską, puszysta a może nie kupować poduszki?

Dziś chciałam ułatwić Wam ten wybór oraz podzielić się swoim doświadczeniem.

Więc jak to jest z tymi poduszkami?

Noworodki do 6 miesiąca życia nie powinny spać na poduszce, zaleca się przekładanie dziecka podczas z spania z jednego boku na drugi, tak aby zapobiec odkształceniu się główki.

Po 6 miesiącu możemy dodać do łóżeczka płaską poduszkę, osobiście używałam takiej tylko na dzienne drzemki wtedy, kiedy mogłam kontrolować czy dziecko nie przykryło się poduszką. Do nocnego spania poduszkę zabierałam.

Po 2 roku życia możemy dziecku dać poduszkę tutaj jest kwestia indywidualna czy poduszka jest płaska czy puszysta, pamiętajcie, że poduszka nie powinna być za bardzo wypchana a głowa dziecka powinna leżeć w naturalnej pozycji.

Mój synek ma 25 miesięcy podczas dziennej drzemki zasypia na puszystej poduszce natomiast w nocy „kradnę” mu poduszkę i śpi na samym prześcieradle.

W naszym sklepie internetowym dodajemy do kompletu poduszki już od rozmiaru XS dla noworodków poduszki w tych kompletach są całkowicie płaskie, takie „naleśniki” poduszki ze względu na grubość i materiał są bezpieczne dla noworodków natomiast nie zostawiaj śpiącego dziecka z poduszką bez kontroli, zalecamy zabieranie poduszek podczas snu jeśli nie jesteś w stanie patrzeć na dziecko.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl