Witam w sklepie My Handicraft
Witam w sklepie My Handicraft

Cześć kochani, wiem po sobie jak trudny jest wybór wymarzonego produktu, dlatego będę pisać wam posty pomagające wybrać odpowiedni produkt.

Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze jak mam coś kupić to szukam opinii w Internecie, przeglądam hasztagi na Instagramie oraz opinie o produkcie.

Osobiście jestem typem osoby, która musi przespać się z zakupem dwa tygodnie zanim coś kupi.

Dla mnie najbardziej wiarygodne są zdjęcia wykonywane przez osoby, które zakupiły już ten produkt, dlatego prawie wszystkie zdjęcia w tym sklepie są wykonywane przez moje klientki, którym z całego serca dziękuję za zgodę z możliwości publikacji tych zdjęć. Bez Was, bez Waszych dzieci oraz zdjęć mój sklep nie byłby tak piękny.

Teraz troszkę o mojej firmie, tzn. firmie mojej Mamy to ona jest tu głównym mózgiem całej tej przedsiębiorczości, dba o realizację Waszych zamówień, szyje dla Was produkty, nadaje wszystkie paczki.

Wszystko robimy same, czasem bywa to bardzo ciężkie szczególnie teraz gdy mój dwulatek jest cały czas w domu.

Przygodę zaczęłyśmy od poduszki precla w 2017 roku, na drogę produktów dla niemowląt wkroczyłyśmy, gdy zaszłam w ciążę, całą wyprawkę dla mojego synka stworzyłyśmy same, poczułyśmy wielką pasję tworzenia produktów dla najmłodszych i z miesiąca na miesiąc nasz asortyment się powiększa.

Cieszymy się, że nasze produkty mogą Waszym dzieciom towarzyszyć od pierwszych dni życia. Wszystkie produkty tworzymy z certyfikowanych bezpiecznych produktów oraz wykonujemy je samodzielnie z dbałością o każdy szczegół.

Wszystkie grupy produktów będę opisywała w osobnych postach.

Jeśli jesteś naszą klientką i chciałabyś się podzielić z nami i z innymi mami Twoim zdjęciem wyślij je do nas sklep@myhandicraft.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl