Regulamin konkursu INSTAGRAM

REGULAMIN KONKURSU 

„Pokaż Swoje zakupy”

 

1.  Organizatorem konkursu pod nazwą „Pokaż Swoje zakupy”  jest My Handicraft z siedzibą w Mysłowicach adres: ul. Ziętka 63 Mysłowice 41-400

2. Konkurs trwa w dniach 01.04.2020 – do odwołania. Udział w konkursie jest możliwy wyłącznie za pośrednictwem fanpage` a firmy My Handicraft na portalu społecznościowym INSTARAM. 

 Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez podmioty zarządzające lub będące właścicielami serwisu Facebook, lub Instagram, za których pośrednictwem można wziąć udział w Konkursie, ani z nimi powiązany, a Facebook lub Instagram nie ponoszą odpowiedzialności wobec uczestników w związku z realizacją Konkursu.

Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą liczbową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą gry losowej przewidzianej w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych. Organizator jest przyrzekającym nagrodę w rozumieniu art. 919 - 921 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny.

 

2. UCZESTNICY KONKURSU

W Konkursie mogą brać udział wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne, posiadające Swoje konto na portalu Instagram.

3. ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE

Udział w Konkursie wymaga posiadania aktywnego profilu  w serwisie Instagram, przez co rozumie się profil niezablokowany czasowo lub trwale przez serwis Instagram.

 Ustawienia prywatności Profilu ograniczające widoczność zdjęcia, uniemożliwiają udział w Konkursie.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy:

  • zakupić produkt firmy My Handicraft
  • zrobić zdjęcie z produktem zakupionym
  • dodać publicznie zdjęcie na Swoim profilu oraz oznaczyć firmę My Handicraft, oraz  tagując pod postem #myhandicraft.a.w 
  • jeden uczestnik może wykonać kilka zdjęć
  • uczestnik bierze udział w konkursie tylko w miesiącu, którym kupił dany produkt

W każdym miesiącu firma My Handicraft będzie nagradzać Voucherem o wartości 100 zł osobę, która wykonała najbardziej oryginalne zdjęcie. Wyniki konkursu będą ogłaszane na portalu Instagram 10 dnia każdego miesiąca. Aby konkurs się odbył w danym miesiącu musi zgłosić się minimum 10 osób. 

Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na publikowanie i udostępnianie zdjęcia Twojego zdjęcia konkursowego na portalu Instagram, Facebook oraz stronie www.myhandicraft.pl. Zdjęcie będzie wykorzystywane wyłącznie przez firmę My Handicraft.

 

Złożenie zamówienia oznacza akceptację regulaminu sklepu. Po złożeniu zamówienia otrzymasz, na wskazany adres e-mail, informacje o kolejnych etapach jego realizacji. W razie konieczności obsługa sklepu będzie się z Tobą kontaktować także telefonicznie. Pamiętaj, że przysługuje Tobie prawo odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl